| andrei a întrebat:

Ce furnizor de echipamente este mai bun? (Adidas, Nike, Puma, Umbro sau Macron)
Ce echipa crezi ca are cel mai frumos echipament si de ce?
Cum ti se pare echipamentul de mai jos si ce ai imbunatati?

http://i1091.photobucket.com/......24890b.png

Răspuns Câştigător
| CristiCr7 a răspuns:

Echipamentele, incaltarile de la adidas si nike sunt cele mai bune
dar la incaltari nici una nu se compara cu adidas.

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nike!

| Mareacluj a răspuns:

Nike sau adidas

| XTreme00 a răspuns:

Echipamentele sunt Nike dupa parerea mea, iar incaltamintea imi place Puma, Nike si Adidas.Cel mai frumos echipament il are dupa parerea mea Bayern Munchen.

| designerbugatti2012 a răspuns:

La incaltaminte si echipamente cel mai bun furnizor e nike!
Cel mai frumos echipament il are Real Madrid pentru ca tricoul acelea alb se potriveste de minune cu dungile aurii!
E frumos dar i-ar trebui niste imbunatatiri tricoului! Ceva dungi albe pe el!

| kevindebruyne96 a răspuns:

Macron este foarte ok dupa parerea mea; cat despre echipament, eu zic ca totusi este cam monoton happy