| blueangel99 a întrebat:

Ce imi recomandati dintre kickbox si atletism? Care m-ar ajuta sa cresc in inaltime (am 14 ani si 1.65 m)? + argumente pro si contra

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Atletismul te ajuta sa te dezvolti.

| Hades98 a răspuns:

Kickbox daca esti baiat, mai inveti sa te bati/aperi etc.

Atletism daca vrei sa slabesti/esti fata sau vrei sa te dezvolti. fara accidente sa zic asa big grin

| Lala0Lavi a răspuns:

Atletismul eu dupa 8 ani de atletism am crescut in inaltime foarte mult fiind cea mai inalta din clasa iar baietii de la noi sunt foarte inalti iar de slabit ce sa spun slabesti *pfoaiii