| MasterFootball a întrebat:

Ce imi recomandati dintre :
Nike Mercurial Victory IV
sau
Adidas Predator LZ Absolion TRX?

Multumesc!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă ai Adidas înseamnă că nu ești tehnic? Poate să joace cu ce vrea, depinde și de el. Eu de exemplu, cu nike am viteză mai buna, iar cu Adidas mi se pare ca sutez mai bine.

5 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Parerea mea, Nike Mercurial Victory IV.

| VladdDN a răspuns:

Dacă eşti jucător tehinc Nike Mercurial ( oferă mai multă flexibilitate ); Insă dacă eşti fundaş recomand Adidas ( e mai rezistent )

| MasterFootball explică (pentru VladdDN):

Multumesc, sunt atacant si prefer mai multa flexibilitate si putere!winking
Daca te rog, imi poti spune niste technici de marire a preciziei?
Mersi!

| VladdDN a răspuns (pentru MasterFootball):

Uite o tehincă, pentru început, fixează-ţi un punct pe poartă( de preferat bara ) tim de 10 minute ( maxim ) încearcă să nimereşti bara, maxim 10 minute pe zi.
Îţi recomand să te uiţi pe UEFA.com, pentru că acolo se iau interviuri la toţi jucătorii de fotbal. Urmăreşte tutorialele de acolo! Poftim : http://www.uefa.com/......27552.html

| MasterFootball explică (pentru VladdDN):

Iti multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladdDN):

Și dacă ai Adidas înseamnă că nu ești tehnic? Poate să joace cu ce vrea, depinde și de el. Eu de exemplu, cu nike am viteză mai buna, iar cu Adidas mi se pare ca sutez mai bine.