| dyk3yy a întrebat:

Ce imi trebuie sa ajung instructor la sala de forta?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Facultate de sport sau un curs de formare profesionala de genul http://abcfitness.ro/cursuri-acreditate/curs-instructor-fitness/

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Îți trebuie faculatea de sport.

O zi bună!

| Chamberlin a răspuns:

Liceu cu tema sportiva, facultate, multe antrenamente si o sala de forta happy

| AntrenorFitness a răspuns:

Facultatea de educatie fizica si sport, ar fi ideal, sau un curs de instructor de fitness.

| Mariuuss a răspuns:

Poi iti trebuie in primul rand sa cunosti bine exercitiile si suplimentele nutritiste si in al doilea rand sa ai corp cat ce cat lucrat!

| Alina2Teodorescu a răspuns:

Sa urmezi o facultate de sport.