| Nuzicnume a întrebat:

Ce înseamnă la pariuri Ambele marchează și peste 2.5G ( înseamnă ca marchează cel putin cate 2.5 goluri fiecare sau marchează ambele și tot meciul are 2. 5goluri?
Ce înseamnă Câștiga restul meciului, văd ca e o cota mare mereu și echipa este câștigătoare
Handicap 0-4 când meciul e 3-0, ce înseamnă?

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

GG si peste 2.5 inseamna ca in total se vor marca cel putin 3 goluri.
Adica, daca meciul se termina 2-1, castigi.

| Nuzicnume explică (pentru Plato):

Ambele marchează și peste 2.5 goluri dacă pun nu, trebuie să nu marcheze in total 2.5 goluri nu sau să nu marcheze una din echipe? Acel 2.5 goluri se referă la totalul de goluri sau pe echipa 2.5?

| Plato a răspuns (pentru Nuzicnume):

Total

| alehar05 a răspuns:

Inseamna ca ambele echipa vor da macar un gol si ca se vor da 3 goluri sau peste 3 goluri