| alexx102428 a întrebat:

Ce inseamna meciul de tip Punjab în Prisos în WWE?

1 răspuns:
| VALYsofian a răspuns:

Buna. Eu sunt un mare fan Wwe, idolul meu fiind The Undertaker, acest meci de tipul: Punjab in Prisos este un meci de tip brutela, fiind doar 4 meciuri (daca nu ma insel ) din istoria wwe. Antrun asfel de meci a fost The Undertaker impotriva lui Gred Kali.
Probabil l-ai auzit zilele si saptamainile trecute( daca te uiti la wwe) pe Geinder Mahal care se va lupta maine dimineata cu Rendy Orton pentru centura wwe. Vorbind despre acest meci in care a participat idolul sau Grid Kali.
Uite aici un meciul:
https://youtu.be/6nBL7xOIPW8.
Daca nu o sa il gasesti, este de ajuns sa intri pe Youtube si sa cauti The Undertaker vs Gread Kali -Punjab in prisos mach.
Sper ca te-am ajutat.