| Razvannn6 a întrebat:

Ce jucator alegeti dintre:
-Cristiano Ronaldo
-Lionel Messi
?

Răspuns Câştigător
| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a răspuns:

Lionel Messi pentru ca el lucreaza in general in echipa de accea echipa barcelona este atat de buna cristiano ronaldo lucreaza in general singur prin drinblinguri multe de accea real madrid este mai jos in clasament decat fc barcelona este pe 2 iar barca pe 1.big grin

26 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Leo Messi

Apache
| Apache a răspuns:

Messi! e mult mai bun!

| PredatoR a răspuns:

Ronaldo clar!

| eXtreme21 a răspuns:

Pey Cristiano Ronaldo e bun, dar nu e la fel de muncitor ca Messi.Ronaldo asteapta mai mult pomana`. Messi chiar munceste din greu.Deci aleg Messi! Fundaaa...

| FoarteLetargic a răspuns:

C.Ronaldo

| maryusik a răspuns:

Clar ronaldo

| cristianorudi7 a răspuns:

99,9 la suta dintre raspunsuri krd ca messi este mai bun, ronaldo il face la toate capitolele, dominatia galactica a inceput odata cu catigarea cupei, asa ca... RONALDOOOOOOOOOOOOO

| vlad_4846 a răspuns:

Cr7

hala madrid

| TheSpecialOne a răspuns:

Ca stil de joc mi-l place pe Messi dar fizicul nu il ajuta de locdeoarece are numai 1, 60 si ceva pe cand Ronaldo are 1, 80+ deci poate fi folosit si ca atacant de forta(gen ibrahimovic) si are si viteza excelenta, deci =>CR7

| Alekzandra a răspuns:

Lionel Messi.
Pentru ca stau in Spania am avut ocazia sa il intalnesc pe Leo Messi si e o persoana extraordinara.E un jucator foarte bun, de fapt cel mai bun si totusi este extrem de modest, rar intalnesti persoane cu un asa caracter.Dar tu ai intrebat ca si jucator dar chiar si asa Messi e cel mai bun.Cei cu Cristiano Ronaldo cred ca(nu va jignesc pe niciunul) sunt cam frustrati...Se vede clar, si un om care nu stie nimic despre fotbal si il vede pe Lionel sunt sigura ca isi da seama ca e cel mai bun.Ronaldo e bun,dar fara colegii de la Real ar ajunge la Almeria laughing. Messi clar,si chiar daca as fi tinut cu Real Madrid tot pe Messi l-as fi considerat cel mai bun,fiinda pot fi acuzata de orice,de un singur lucru nu:Nu sunt falsa.

Pa, pa, numai bine happy.

| radish a răspuns:

Cr. Ronaldo e cel mai bun normal el isi face singur fazele pe cand Messi asteapta mingea la picior numai in careu e praf. Parerea mea!

| sk8punk a răspuns:

Ronaldo

| Teuta8941 a răspuns:

Niciunul laughing

| Al3xBest a răspuns:

Messi!

| forever4you a răspuns:

Nu-mi pasa nici-unul cum joaca amandoi invart o mingie pe-acolo ma uit la aspect si il aleg pe Cristiano Ronaldolove struck

| hardy10000 a răspuns:

Lionel Messi

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| ioana_3915 a răspuns:

Chiar imi puneam intrebarea asta zilele trecute eu as alege un mix intre ei doi. Nu ma pot decide nici cum happy

| justme2025 a răspuns:

Messi love struck

| eelenaly a răspuns:

Messi

| GoLeZ a răspuns:

Ambii

| parfum11 a răspuns:

Messi joaca frumos e tehnic, alearga, paseaza, face multe pentru echipa
Ronaldo e si el tehnic dar joaca mai urat (da cu cotul, impinge), si nu da totul pentru echipa. Cred ca Messi e mai jucator decat Ronaldo.

| gabriel97 a răspuns:

Messi normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi.

| andrei_4094 a răspuns:

Niciunul.

| Alexandra_8440 a răspuns:

C. Ronaldo