| RAY a întrebat:

Ce mai stiti despre Barcelona? a inceput campionatul din Spania? in ce grupa e barcelona? ce parere aveti de echipa e mai buna ca anul trecut?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Incepe curand campionatul din Spania,, l-a vandut pe Neymar la camilele de la PSG, grupele UCL inca nu s-au tras, nici macar nu s-a jucat play-off-ul UCL, abia saptamana viitoare e turul/

Barza de vreo 3 ani e intr-o continue picare, se intoarce acolo unde ii este locul, doar barcelonistii balcanici mai au sperante in echipa asta.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Naspa,era echipa favorita mea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Facuse oferta pentru Dembele de la BvB, un jucator talentat care va domina fotbalul curand pustiul asta... dar i-a refuzat)))))).

Natie de hotomani!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Http://www.dolce-sport.ro/......tmund.html
omul a intrat in greva

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Vrajeala... nu vine sa-si iroseasca talentul la astia.

| RAY explică (pentru Drimmero):

In fapt sa albit de bucurie cand a auzit de oferta si astia nu lau mai recunoscut, ce rasisti frate

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In fotbal se mai ataca unii la astfel de glume, imediat vin aia de la drepturile omului si amendeaza clubul)))) respectiv.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doamne eu nu as putea sa fac glume de echipa mea preferata, ma gandesc sa ma fac fata sa ma culc cu toti sa le simt in mine adanc in inima

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bwhahahaha

| RAY explică (pentru Drimmero):

Vezi ca tiam dato putin la fundulet, scuze fundita

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Iar o iei pe alte cai?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu isi convine fundita?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

La fundulet? Lasă băiatul. laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Haaaaaaaaa esti geloasa

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ba nu. De ce aș fi?laughing Mi se pare ciudat, atât.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Am vazut o data un film de comedie un cuplu de iubiti vs alt cuplu asta e ok numa faza e ca ea il insela cu ea iar el cu el, cool

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing ce drăguț. Numai că aici nu avem cupluri.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Asa e trebuie sa imi gasesc un iubit, o sa urmez un tratament cu estrogen cred ca sa devin fata, nu sar supara daca il inseli cu o fata

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Cine sa se supere?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Partenerul tau

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

S ar supara, daca ar exista.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Asta m-a intrebat o fata o data daca te inseala iubita cu una tot inselat ar fi? tu ce spui?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Rational asa e, dar nu e asa dur sa spun asa, daca fata e bi ce faci?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing de ce nu este așa dur? Te înșeală, nu? Ce mai contează că e același sex sau opus.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Adica e fata ca si ea, faza e ca nu daca mar insela cu un barbat, e diferit, ne plac lesbienele

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Bărbații ăștia laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Da si fetele astea

| Xenoverse a răspuns (pentru Drimmero):

Vineri v-au cam dat emotii cei de la leicester, nu va vad bine nici sezonul acesta. Daca picati cu Barcelona in grupe ati supto.

| Xenoverse a răspuns (pentru Drimmero):

A am uitat ca Arsenal nu joaca in UCL sezonul acesta.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Dintre toate echipele mari din Anglia, Arsenal a jucat cel mai bine fiind si etapa de debut,, ciudat, nu?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face? Nu exista echipa mai buna ca Real Madrid. Am vazut ca au castigat impotriva la MU laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Raule,am auzit ca le-a batut barcelona in amical pe real

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Alti hoti si aia... tot cocalarul stie doar de Barca si Real! Dar mi-a parut bine ca i-a batut pe United.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu am vazut laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cei drept era amical eu eram portarul la real dar asta e alta discutie, plus ca messi e la noi doar ca omul joaca fotbal doar cand e iarna in argentina

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca nu era MU poate nu exista C. Ronaldo in ziua de azi. Avand in vedere ca si Real si Barca se batea pentru el dar pana la urma a ajuns la MU pentru ca antrenorul a promis ca v.a juca 50% din meciuri. Daca era la celelalte echipe poate ajungea doar pe banca de rezerve fara timp de jucat si nu facea nimic

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,, urmaream meciurile si in perioada aia, il injuram pe Ronaldo pe atunci cand ne baga vreun gol sau ii insira pe tunarii mei grav, dar acum il respect pe cel mai bun fotbalist al momentului!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

MDa, si mie mi se pare a fi cel mai bun. Pacat mare ca prea se arunca la pamant repede fatalaul laughing. Ditamai barbatul de 90 100 de kg sta si cade din picioare de la un simplu cot. Dar na, face asta pentru ca vrea lovitura libera, crva naibii laughing.

| Alex99999999 a răspuns:

Xd