| adrianpop96 a întrebat:

Ce părere aveți, alerg în fiecare seară aproximativ 7km, credeți că afectează într-un fel anume? (afectarea mușchiilor s-a.m.d). Specific că alerg pe un stadion cu iarbă și bine echipat, neavand dureri musculare sau așa zisă febră musculară.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar foarte bine. Joggingul e cea mai eficientă şi sănătoasă metodă de ardere a grăsimilor.

| ValentinGabi a răspuns:

Nu-ți afectează cu nimic stai liniștit. bunici noștri mergeau zeci de km si nu mai aveau nici o problemă.

| AnastasiaK a răspuns (pentru ValentinGabi):

De acord cu tine ca nu afecteaza, dar sa nu comparam "a merge" cu "a alerga" totusi laughing