| Connor300 a întrebat:

Ce parere aveti de 100% Gold Standard Whey Protein de la Optimum Nutrition?

3 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Proteinele de la Whay sunt destul de bune. Uita-te la culturisti si bodybuilding si o sa vezi ce proteine iau. Cauza pe YT ca sunt destui care iti zic. Dar cele mai folosite sunt proteinele Whay si Gainere.

| Alinaka a răspuns:

Dupa cum spune si numele, este 100% cea mai buna proteina, vezi aici detalii https://www.google.com/search?q=100%+gold+standard+whey+kiwigym este disponibila la mai multe gramaje, cel mai vandut este cel de 2.3 kg

| Desmosedici a răspuns:

Este o proteina buna, de calitate ultra premium. Cred ca exista foarte putini culturisti care sa nu o fi luat-o intr-un punct al vierii lor :D
Personal, cred ca e un pic cam over-priced pentru ce ofera. O varianta mai buna ca si bani, ar fi iWhey de la Genius, nu are zahar si zerul e organic. Eu unul am trecut la ei de ceva vreme si sunt foarte multumit, vezi aici: https://www.proteinoutlet.ro/genius-nutrition/genius-iwhey-2-kg
sau daca vrei ceva silimar ca ON 100% Whey, uita-te la Dymatize Elite WHey. sunt facute in SUA si din nou, sunt mai ieftine