| DaTsIk a întrebat:

Ce părere aveți de această creatina?
https://gymbeam.ro/creatina-creapure-gymbeam.html

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Iar se baga Violetta si rasp in necunostiina de cauza. rolling eyes

E ok, dar doar daca faci sala. Nu luata asa degeaba.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU substantelor chimice!
Creatina este produsa natural de corpul uman. in cantitatea potrivita fiecarui corp.
tu nu ai nevoie sa-ti bagi chestii chimice in corp, ca risti sa-ti creezi inbalans chimic inc orp sau sa-ti provoci o moarte subita.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Esti fata sau baiat?

| DaTsIk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Băiat 18 ani, am dat deja, ms

| raMLesS a răspuns:

Da nu inteleg de unde scoate c4caturile astea de raspunsuri, pur si simplu nu e adevarat ce spune si poate cauta aceste informatii foarte usor si poate vedea studii despre ce e creatina si ce beneficii are, ma enerveaza pr0asta asta ca da raspunsuri de-am pu1ea

| haileewatson a răspuns:

Nu conteaza firma creatinei, cel mai important e sa fie creatina monohidrata.
Creatina monohidrata este cel mai studiat supliment din industria de fitness.