| 12437809 a întrebat:

Ce parere aveti de acest program este bun? Vreau sa ma axez pe brate si piept mai mult

Luni: Piept abdomen

Marti:Biceps triceps

Miercuri: picioare umeri

Joi:spate trapez

Vineri: biceps triceps

2 răspunsuri:
| Knifeing a răspuns:

Pe ce vrei sa te axezi tu, mi se pare un program super ok, tot asa am facut si eu. Umeri ai putea sa faci si o data cu triceps/biceps, iar intr-o zi sa faci doar picioare daca intelegi ce vreau sa spun

| Knifeing a răspuns:

Ai putea sa urmezi acest program ca e foarte ok, sau ai putea sa lasi miercurea doar pentru picioare si atunci cand faci biceps situ tricesp sa faci si umeri, ca la unele aparate mai antrenezi si umeri