| mr93 a întrebat:

Ce parere aveti de,, animal cuts,,?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Un fel de proteine? Animal cuts nu contine DELOC proteine.

Este un termogenic, pe scurt un supliment pentru slabit si arderea grasimilor. E destul de bun cand vrei sa slabesti, iei inainte de antrenament.

Dar atentie, termogenicele maresc tensiunea, daca nu ai sanatatea foarte buna, poti folosi lipotropice ( ex. carnitina ), care te ajuta sa slabesti fara sa-ti mareasca tensiunea.

4 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Nu stiu ce e aia.

| mr93 explică (pentru RainboyDash):

Sunt un fel de proteine care te fac sa transpiri da nu stiu prea multe despre ele si credeam ca aflu aicea

| mr93 explică (pentru Cosmin86):

Vad ca te pricepi in domeniu imi poti recomanda si mie ce suplimenti pot sa mai iau pentru a pierde din greutate si pentru a face fibra
eu am 19 ani 1, 92 metri si 115kg si ce dieta ar trebui sa tin
mersi

| Cosmin86 a răspuns (pentru mr93):

Dietele sunt stupide, trebuie sa faci 2 lucruri :

1. sa inveti sa mananci :
http://www.getfit.ro/......abire.html

si :
http://www.getfit.ro/slabire/regim-slabire/dieta-pentru-slabire.html

2. sport, cardio dupa fiecare antrenament cu greutati, 4 sedinte / saptamana e suficient, poti si cu 3 sedinte daca n-ai timp de 4.

Animal cuts iei inainte de antrenament, scrie pe el cum se ia. Dar sincer, lipo 6 de la nutrex e mai bun, si costa la fel.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mr93):

Un fel de proteine? Animal cuts nu contine DELOC proteine.

Este un termogenic, pe scurt un supliment pentru slabit si arderea grasimilor. E destul de bun cand vrei sa slabesti, iei inainte de antrenament.

Dar atentie, termogenicele maresc tensiunea, daca nu ai sanatatea foarte buna, poti folosi lipotropice ( ex. carnitina ), care te ajuta sa slabesti fara sa-ti mareasca tensiunea.