| bleakk a întrebat:

Ce parere aveti de conservele de vita primite de la UE? Mentionez ca au 60% carne de vita. Merg ca sursa de proteina in cazul in care nu am altceva?

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Conservere probabil merg undeva in varf de munte cand nu ai posibilitatea sa cari prea multe alimente.
Din cate cunosc eu conservele de UE sunt destinate persoanelor cu posibiltati materiale reduse, nu prea au de ales.
Deci, ar merge, dar nu prea des.

| Solutionistul a răspuns:

Nimic nu se compara cu carnea proaspata... puiul e la putere, curcan, vita. porc! Si sa nu uitam de peste! Conservele de orice fel nu sunt bune, nu ti le recomand.