| Vectra1 a întrebat:

Ce parere aveti de CREATINE FX de la pronutrition? Este buna de ceva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DovleacTurbat a răspuns:

Cauta doar creatina monohidrata simplă. Creatina e aceeasi peste tot, de cele mai multe ori cumperi "brandul" si nu creatina in sine laughing. Gen creatina lui Arnold era vreun milion jumate cand m-am uitat eu si e aceeasi creatina monohidrata simplă care nu costa mai mult de 30 de lei.

| Vectra1 explică (pentru DovleacTurbat):

Dar aceasta creatina, pe care o iau, nu isi face efectul la fel ca cea monohidrata? asta vad ca mai contine coloranti, bicarbonat de sodiu, etc...