| Vectra1 a întrebat:

Ce parere aveti de creatine FX? este buna de ceva? Ce creatina recomandati?

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Https://www.megaproteine.ro/Creatina/Dymatize-Creatine-300-g/
Pe asta am folosit-o eu, ti-am zis creatina e aceeasi, in cel ma rau caz dai banii pe nume/brand-uri.

| Al999 a răspuns:

Daca vrei sa ei o creatina de calitate ar trebui sa te uiti in tabelul nutritiv si sa faci anumite diferente intre produse pentru a vedea care sunt plusurile si minusurile.
Cel mai bine este sa te informezi inainte sa ei ceva.
Din punctul meu de vedere as lua mai degraba o proteina din zer decat o creatina.