| Altul1998 a întrebat:

Ce parere aveti de Dymatize Super Mass Gainer?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Prea multi carbohidrati

ia ceva cu mai putini carbo si mai multe proteine

| AntrenorFitness a răspuns:

Este foarte bun. Daca esti la inceput poti castiga intre 2-4 kilograme in prima luna. Are multe calorii, este pentru ectomorfi, imparti servirea in doua, o cupa dupa antrenament si o cupa seara, ceea ce ii foarte bine.
Recomand!

| florynmondialul a răspuns:

Foarte bun iti spun din propria experienta nu ca altii care citesc de la altii dar pe langa sa ai mese bogate in proteine de preferabil 5 mese iar seara 2pahare de lapte(proteina cu eliberare lenta)

| klawdiw a răspuns:

Este foarte bun dar sa stii ca poate avea si efecte secundare. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru klawdiw):

Serios? poate avea efecte secundare?

esti doar un COPIL MIC care raspunde si el, nu?

p.s. : de ce "funda"? esti gay?