| intrebcenustiu a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca UNIVERSITATEA Craiova a invins rapidul? De 6 meciuri giulestenii erau neinvinsi

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum ar spune o legenda, daca au invins, inseamna ca au castigat.

| intrebcenustiu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca nu dadea Craiova doua goluri, castiga rapid laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Pacat. Castigau daca nu pierdeau si imi iesea si mie biletul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sn4k3):

Și pe mine m-a scos liverpool, au făcut 1-1 cu chelsea, și pe Juventus; a luat și ea bătaie cu 0-1 de la empoli.

Ai niște meciuri man sa îmi dai și mie azi? Sa fie cât de cât sigure? Am nevoie de o cota de 7 măcar. As aprecia acest lucru happy

| intrebcenustiu explică (pentru anonim_4396):

Baga ca bate man united, napoli, roma si atletico madrid. 100% iese

| anonim_4396 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Tx man.

| anonim_4396 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Btw de unde ști ca 100%? Una din ele sigur clachează happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Nu mai e nimic 100% sigur la pariuri, trebuie sa ai noroc cât carul, sunt meciuri aranjate, echipe care în ziua respectiva nu au moral bun, unii se declara câștigători dinaintea meciului, și nu sunt concentrați, nu mai e fotbalul ce a fost. Nimic nu e 100 % sigur, și pe cota de 1, 05 poți sa pierzi dacă nu ai noroc.

| Xenoverse1 a răspuns:

O echipa de prazarii MU CRAIOVA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Las ca ne-au respectat, au vorbit frumos la adresa rapidului. Pur și simplu a fost mai mai buna Craiova.
Dacă nu lua ala cartonaș rosu, astfel stăteau treburile.
Și galeria ii împinge sa fie agresivi, recalcitranti.