| Al3xVS a întrebat:

Ce parere aveti de fc vaslui.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

E o echipa care m-a impresionat incepand cu sezonul 2008-2009 cand a participat in cupa uefa unde a ratat dramatic calificarea in grupe in fata echipei slavia praga, 0-0 la praga si 1-1 la vaslui. Iar sezonul acesta a participat pentru al 4-lea sezon consecutiv in cupele europene unde a reusit cea mai buna performanta din istoria clubului, calificarea in grupele europa league, deci din partea mea, tot respectul pentru fc vaslui si pentru ceea ce s-a realizat acolo.

3 răspunsuri:
| bdn23 a răspuns:

O echipa cu tactica de joc, jucatori foarte valorosi. Mie ce-l mai mult la vaslui imi place cum joaca pasele! Un sistem de joc foarte apropiat de cel al barcelonei. Cam asta este parerea mea

| micutafloare a răspuns:

Joaca bine...tu ce crezi?kiss.da-mi si mie o funda