| PipoPapo69 a întrebat:

Ce parere aveti de ganterele astea?
www.sportaddict.ro/set-gantere-bara-22-kg-dayu-fitness Imi puteti spune va rog frumos daca pretul este pe bucata? Adica platesc 100 de lei pentru 2 gantere sau doar pentru una? Si daca platesc 100 de lei pentru 2 gantere, o sa imi vina discuri in total de 20 kg pe fiecare gantera sau doar pentru una? Si mai am inca o intrebare. pot sa umblu la greutate? Adica eu vreau sa ridic de exemplu cu cate 5 kg una, pot? Sunt primele mele gantere si ma intreb de ce or fi asa ieftine.

1 răspuns:
| cc88 a răspuns:

Citind descrierea inteleg ca ai mai multe piese ce formeaza:
- 2 gantere, fiecare de 11kg
- sau o gantera de max 20kg
- sau un fel de haltera de 22kg
- greutatile sunt din beton acoperit cu plastic, si bara de conexiune e din fonta