| Ben00 a întrebat:

Ce parere aveti de grupele Braziliei si Germaniei la CM?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Brazilia cel mai probabil va merge de primul loc in optimi, acolo se va da o batalie apriga pentru locul, oricare dintre cele 3 poate termina pe 2 sau pe 4.Germania are o grupa foarte grea, cu Portugalia lui Cristiano Ronaldo sau Ghana lui Kevin-Prince Boateng, dar cred ca va termina pe primul loc, iar pe doi va fi Portugalia.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu in 2014 imi pun toti bani pe Brazilia.

| Ben00 explică (pentru OnuOnulică):

Da, dar mi se pare ca Croatia si Portugalia vor avea viata grea cu celelalte.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Ben00):

Da, ai dreptate si tu!
Să nu uităm vorbim de Cristiano Ronaldo si Luka Modrić.