| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti de Manchester United si de Liverpool?

15 răspunsuri:
| yoman a răspuns:

Urasc Man. Utd., respect Liverpool!
FORZA CHELSEA!

| alexs99 a răspuns:

Doua echipe foarte bune in trecut, in top 5 al celor mai bune echipe, unde acum doar Manchester United se afla, Liverpool a devenit o echipa ce se chinuie sa prinda un loc de cupa europeana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai importante echipe ale Angliei. Că unii bizari debitează şi spun veşnicul clişeu " nu mai sunt ce au fost ", asta e complet insignifiant. Tot cele mai importante, cunoscute şi iubite echipe din Anglia rămân.

| Sorin987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Liverpool a ajuns o echipa de pluton, este echipa care era si in perioada 1995-2004, adica o echipa care poate emite pretentii doar in Cupa UEFA! Din 2004 pana in 2011, Liverpool a fost foarte puternica, in primele 3 echipe ale lumii, pe Anfield te distrugea, nu aveai cum sa faci fata presiunii! Cand vei invata ca nu joaca palmaresul? Ca e cea mai galonata echipa din fotbalul britanic asta stie toata lumea dar pe mine ma intereseaza sa vad fotbal din partea lui Liverpool, palmaresul e istorie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sorin987):

Prietene, eu n-am zis că e cea mai puternică şi bună echipă în momentul de faţă, am zis că e cea mai importantă, iubită şi cunoscută echipă din Anglia. Dacă nu înţelegi ce scriu, nu mai da reply degeaba, că oricum părerea ta despre părerea mea nu înseamnă nimic.

| Sorin987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tupeu ai prins molaule

| Mihai87 explică (pentru anonim_4396):

McNigel,arata ca esti un om echilibrat, nu iti pune mintea cu dobitocul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sorin987):

Nu cred că ne cunoaştem de o viaţă ca să poţi să-mi spui că " am prins tupeu ". Eu mi-am spus opinia în legătură cu subiectul întrebării. Tu dacă voiai puteai să faci la fel, nu să-mi " explici " mie teoriile tale despre fotbal.

| Mihai87 explică (pentru Sorin987):

Sorine,daca ai alta opinie, exprimati-o in mod civilizat, nu trebuie acum sa jignesti pe oricine care are alta parere decat tine! Cu totii avem parereri diferite dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne luam la cearta si injuraturi!

| Sorin987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti ala care spunea ca Napoli era cea mai iubita din Italia? E clar cat de mult te pricepi la fotbal.....Pai atunci Juve, Inter si Milan unde erau? Probabil nu se infintasera cand era Napoli cea mai iubita laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sorin987):

Nu, eu sunt ăla care spunea că Napoli este una dintre cele mai iubite echipe din Europa. Sau, mă rog, era. Dar, istoria nu contează, după cum tocmai tu ai spus-o, la naiba cu Napoli, Sampdoria şi eu mai ştiu ce echipe din Italia reuşeau performanţe notabile în urmă cu ceva zeci de ani impresionând întregul continent, contează prezentul, cu un Inter pe moarte, un Milan care nu se regăseşte, un Napoli care stă în Cavani şi Hamsik, şi un Juventus impresionant. Mă bucur că am avut ocazia să port această discuţie cu tine, dar de acum încolo, fă ceva benefic comunităţii ăsteia online şi când mai intri la o întrebare, încearcă să răspunzi la ea, nu să-ţi etalezi " cunoştinţele superioare rasei umane " în materie de fotbal în faţa celor ce-şi expun opinia într-un mod civilizat şi decent.

| Sorin987 a răspuns (pentru anonim_4396):

McNigel, pesimist mai esti, SA NU UITI CA ISTORIA FOTBALULUI E SCRISA DE ECHIPELE ITALIENE! Verifica palmaresul extern al echipelor italiene si al nationalei Italiei si vei vedea ca sunt cele mai galonate! Succes pe mai departe!

| Urpaniel a răspuns:

Manchester Utd, echipă de suflet, Liverpool, îmi "plăceau" când juca Torres.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Ambele nu mai sunt ce au fost odata, fotbalul englez a decazut mult. Mai debraga Chelsea dupa parerea mea este peste ele.

| LeooNard24 a răspuns:

Sunt niste echipe bune, dar numai sunt ce erau...