| FroddoLikesBlood a întrebat:

Ce parere aveti de meciu Romania-Franta?

9 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Am fost la meci si a fost foarte frumos. Mai putin gazonul care la pauza era praf`.In rest, sincer sa spun nici Franta nu a avut multe ocazii. Cred ca multi oameni se asteptau la un egal, inclusiv eu big grin. Recunosc ca si noi am avut vreo 5-6 ocazii importante dar din pacate nu am marcat sad. Stadionul e superb, a fost incredibil ce atmosfera au creat suporterii.Rezultatul de 0-0 nu este foarte bun pentru noi fiindca asa sunt mai putine sanse de calificare la EURO 2012. Trebuie neaparat sa bate Belarus si Albania. Jucatorii au dat tot ce au putut pentru a juca bine. Dar in rest a fost frumos.

| BeYourserlf a răspuns:

Mai sa stii ca am jucat binisor, nea incurcat si gazonul x(, dar pe aclasi gazon a jucat si Franta. eu cred ca puteam sa castigam dar nu am vrut ...pacat s-a mai duso calificarecrying... funda?

| Scherimuvi a răspuns:

Poi ce sa spun bine ca nu ne-a dat francezi vreoun gol
bun ca s-a terminat 0-0

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Singurul lucru pe care il pot zice:Stadion Grozav, Gazon de Ca.cat!

| Andrevv a răspuns:

Pentru un raspuns cat mai adecvat :) meciul poate fi revazut aici: http://www.totulpentrutine.com/......-2012.html

| xDoll a răspuns:

Gazonu` a fost de tot rahatu`
se vede ca suntem in Romania...
era culmea sa ne iasa si noua ceva ca lumea sad
in rest...a fost frumos

| Anonim_2871 a răspuns:

Cel mai naspa meci si sa simtit lipsa lui Torje de la nationala si terenu... de ala nu mai vorbesc... daca era Torje Sapunaru Si Mutu poate dadeam si noi 1 gol mic acolobig grin

| TeRezolv a răspuns:

Romania nu are echipa de nationale. sa simtit lipsa lui Torje. si gazonul omg. acum becali vrea sa il schimbe pentru ca o sa joace steau cu nu stiu ce echipa. il costa putin... 120 de mii de eurolaughing)

| RedXxX1 a răspuns:

O gaura de covrig &