| b0gd4nn a întrebat:

Ce parere aveti de noua echipa de la Steaua Bucuresti?

7 răspunsuri:
| emastelista a răspuns:

Da o echipa foarte buna putem lua champions league pe dracu daca suntem in primele 10 sa zicem mersi

| Bezea a răspuns:

Noua echipa? Din cate stiam becali inca nu a plecat de la steaua.

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Care echipa 4-4-2?
aia cu:
portar:Gigi Becali
Fundasi:Gheorghe Becali,Becali Gigi,Gigi Becali si Gheorge
Mijloc:Becali, Gigi Becali, Gigi si Gigi Gheorge
Atacanti:Rasboinicul lumini Gigi Becali si AtotPutermicul Becali
Antrenor:Gigi Becali
Patronul:Gigi Becali
Pai eu cred ca ii o echipa buna numa sa nu ii impuna Patronul Gigi Bcali echipa Antrenorului Gigi Becali...

Steaua va fi Steaua numa cand se va schimba ceva si acel ceva ii Gigi Becali
FORTZA STEAUA

| Zome a răspuns:

Este foarte bunabig grin

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
O echipă foarte proastă, mai slabă ca anul trecut.
Pa, pa.

| AdyDinamo123 a răspuns:

Vai de capu iei. steaua numai e ce a fost. cu toate ca sunt dinamovist dar o respect pe steaua din 86

| EeErrorS a răspuns:

Daca v-a iesi in primele 5 locuri o sa fie perfect