| zislionelmessi a întrebat:

Ce parere aveti de proteinele de la genius nutrition?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Sunt destul de bune, au si niste vitamine, dar in cantitati mici. Orice pudra proteica e buna, depinde ce te intereseaza. Uita-te la cantitatea de proteine si macronutrienti pe 100g si vezi care ti se pare mai potrivita pentru tine. Apoi uita-te la pret si, desigur, la gust.

| Desmosedici a răspuns:

Sunt bune. Singurii care fug de zahar si folosesc stevia (care e destul de scumpa) in compozitia whey-ului/gainerelor (iMass cel putin). Si in general formulele sunt destul de complexe (ca cea de la Omega 3T). Le gasesti pe www.proteinoutlet.ro la preturi mai mici.