| MyyyNamee a întrebat:

Ce parere aveti de proteinele pro whey de la pro nutrition? Sunt bune? A luat cineva si a avut rezultate? Vreau pareri

2 răspunsuri:
| Gabriel_Tudor_2002 a răspuns:

Da sunt ok, le poti lua dupa antrenament sau in timpul antrenamentului. Ai grija sa cumper indulcit 100% din stevie. Nu contine de loc zahar.

| Ganzzo a răspuns:

Nu cred ca site-ul de pe care le iei conteaza, eu unul le-am luat de pe 4Fit.Cat despre rezultate, shake-urile alea te ajuta doar sa-ti atingi numarul necesar de proteine.Nu te gandi ca o sa ai rezultate fenomenale pentru ca suplimentele sunt 0 in comparatie cu mancarea.