| silvian12 a întrebat:

Ce parere aveti de Total Mass 4200? Cineva care cunoaste cat de cat, fara amator si fara sa comentati aiurea.

3 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Te referi la ala de la nutritech nu? daca da, iti spun sa mai aduni niste bani si sa iti iei ceva de calitate deoarece in mare parte contine zahar!

| Danutul22 a răspuns:

Nu folosi niciodata prostii de astea, fac des vizite la sala si sunt si la handbal de multi ani de zile..pe perioade lungii chestiile alea o sa distruga

| florynmondialul a răspuns (pentru Danutul22):

Ala e un supliment cu un indice glicemic un pic mai mare decat normal! arata-mi un singur om care este distrus de la suplimente! doar unul singur!