| tony04101997 a întrebat:

Ce parere aveti de un ciclu sustanon cu tri tren 150

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

E fain daca vrei dupa 2-3 cicluri sa te duci la femei sa faci febra la limba rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

De ce ai avea nevoie de asa ceva?

| florynmondialul a răspuns:

Nu bagi trenbo cu susta sub nici-o forma!
Susta in sine este un produs androgenic extrem de puternic si combinat cu tata androgenicelor face prapad in corpul tau! eventulal trenbo cu testo prop dar trebuie sa te gandesti serios ca trebuie sa faci pct puternic la ceea ce vrei tu!
Apropo ca fapt divers rasp la 3 intrebari:
1.Esti la primul ciclu?
2.Cati ani ai de sala la activ?
3.Cam ce mananci intr-o zi obisnuita?

| tony04101997 explică:

Alta i intrebarea!

| Cosmin86 a răspuns (pentru tony04101997):

Ai cel putin 10 ani de sala? Bagi 15 milioane pe luna in mancare?

Cate fripturi mananci pe zi?

| tony04101997 explică:

Frate mananc destul, 6 7 mese pe zi, daca nu aveti nicio cunostinta in legatuta cu ce v am intrebat, va rog sa va abtineti.