| radu999 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul 11 si pe cine ati alege? Dau funda si vot multumesc anticipat! Neuer- Azpilicueta/Dani Alves, Ramos, Boateng/David Luis, Marcelo/Coentrao/ Schmelzer- Di Maria/ Eden Hazar, Fabregas/Gotze/ Ozil/Isco/ Mata, Bale- Reus/Diego Costa, Lewandowski/Suarez/Aguero/Falcao/Balotelli- Pedro! Sau cum ia-ti aranja voi! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Neuer,Dani Alves,Ramos,David Luis,Marcelo,Di Maria,Bale, Gotze, Ozil, Lewandowski, Suarez/Pedro.

| TwiSt1997 a răspuns (pentru TwiSt1997):

Reus, nici suarez, nici pedrolaughing