| RoninKuzuri a întrebat:

Ce parere aveti despre Ab Generator e ceva de capu' lui sau e o pierdere de timp si o risipa de bani?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te poate lucra si la abdoben, dar si la buzunar. Depinde cum- si cat il folosesti.

| Sportfreak a răspuns:

Poti sa ai cele mai lucrate patratele din lume, daca ai mai mult de 14 % grasime corporala degeaba, ca nu se vad din cauza grasimii sau a lipsa masei musculare, deci o dieta fara multi carbohidrati te ar ajuta, sau un deficit de calorii, patratele le ai cand esti definit.