| Cosmin86 a răspuns:

O parere proasta, ca cea legata de orice ciclu si de retardatii care fac asa ceva.

| Brehuescu_Horia_1977 explică (pentru Cosmin86):

Retardat esti tu gunoiule! Daca esti pe langa subiect nu te baga ca musca in ****!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Brehuescu_Horia_1977):

Copil pampalau si firav... nu are SUTE de discutii despre nutritie, cum au sportivii ani de zile inainte sa foloseasca stero.

El vrea direct stero... copil retardat.

| aXy99 a răspuns:

Tu chiar nu ai inteles ca nu ai ce cauta cu intrebari despre steroizi pe site-ul asta? N-are cine sa te ajute, cauta un alt forum.
Ciclul pare ok, dar nu stiu cat de calitative sunt substantele alea.