| SERIALS a întrebat:

Ce parere aveti despre acest produs?
http://www.emag.ro/......D354P3BBM/

E ok pentru cresterea masei musculare?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mancarea nu creste masa musculara doar grasimea atat,proteinele se transforma in grasime cand manci prea mult decat ai nevoie,masa musculara creste cand fibrele musculare se rup si organismul in somn face legaturi mai puternice,conteaza apa,somnul,carbo, legume, fructe, proteine sunt esentiale ca carbo, grasimile

| SERIALS explică (pentru RAY):

Ce ar trebui sa mananc sa ma ingras?

| RAY a răspuns (pentru SERIALS):

Eu nu promovez asa ceva si doar dezvoltarea masei musculare, mai mult culturism

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Cine are nevoie il foloseste cine nu, nu!

| Charl a răspuns:

E ok daca si tragi la greu de fiare... altfel te ingrasi. E ciocolata.

| SERIALS explică (pentru Charl):

Reusesc sa-ti creasca masa musculara mai repede daca iei asa ceva?