| ZYZZ a întrebat:

Ce parere aveti despre acest produs? http://www.megaproteine.ro/Aminoacizi/MusclePharm-Amino- 1/

5 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Optimum Nutrition are cele mai multe produse premiate, in ultimii doi ani. In momentul de fata este nr.1 mondial. Whey gold a luat 9 ani la rand locul 1 in categoria lui, serious mass 2 ani si asa mai departe.
MusclePharm Amino 1 a castigat in 2013 premiul pentru cel mai bun Supliment de refacere si cel mai bun Supliment cu aminoacizi la concursurile prestigioase Supplement Awards, organizate de Bodybuilding.com.

| Wehes a răspuns (pentru aLeXaNdru145):

Si eu la fel.
BSN e prima firma la care te gandesti cand iti cumperi suplimente ( parerea mea ) Pretul e pe masura bineinteles.
Daca vorbim de concentrat proteic ( raman la Whey big grin )

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru Wehes):

Parerea mea e aceeasi ca a ta. "BSN e prima firma la care te gandesti cand iti cumperi suplimente". happy

| Alinaka a răspuns:

Si eu ti-as recomanda de la BSN http://www.culturism.net/aminoacizi/bsn-aminox-30serv.html sunt vechi pe piata si sunt foarte cunoscuti.