| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre amino x aminoacizi pentru supliment in crestere in masa musculara? Afecteaza intr-un fel sanatatea?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil,am citit ca ar da pietre la rinichi in timp, masa musculara depinde de fiecare individ in parte, daca 5 persoane fac acelasi activitati rezultatul va fi diferit in functie de genetica fiecaruia

| Violleta2022 a răspuns:

Da, te afecteaza hormona / endocrin daca varsta ta este sub 20 de ani si esti in crestere.

| Razvy12 a răspuns:

Sunt destul de ok, nici un supliment nu afecteaza sanatatea atata timp cat le iei cu cap, le iei cum scrie acolo sau cum iti recomanda un instructor acrediat, nu te iei dupa x, y ca a luat el nu stiu cat sau a facut nu stiu ce. Respecti indicatile si totul va di bine.