| spidy a întrebat:

ce parere aveti despre AMS Pro Nutrition Anabolic Mass Stimulator sau ZMA? ajuta la cresterea musculara? precizez ca sunt ectomorf....sunt curios daca a folosit cineva acest produs sau asemanator... efecte negative ceva? eu de 5 zile iau dymatize mass gainer 5443g ..la guust e bun,dar momentan nu prea vad ca am pus ceva pe mine, 4-5 mese pe zi,.antrenamente corecte! si m-am gandit sa imi maresc volumul de testosteron poate asa. Astept niste pareri!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai ce vrei sa vezi in 5 zile? ia 3 cutii mari pe o perioada de 3 luni si apoi compari.

Trebuie sa iei cam 3 luni un supliment, sa vezi daca e bun.

Ce amuzant esti cu 5 zile laughing

| spidy explică (pentru Cosmin86):

Am inteles! am intrebat doar....stiu ca un amic, cu aceste suplimente, dymatize, a luat in 2 saptamani 4-5kg si de asta am intrebat...e adevarat ca nu toti suntem la fel si asimilam la fel

| Cosmin86 a răspuns (pentru spidy):

Nici cu cel mai bun corp nu pui 4-5 kg in 2 saptamani.

Progres FOARTE RAPID = 4-5 kg in 3 luni, doar 5 % din oameni pot pune atat de rapid.

4-5 kg in 2 saptamani = aberatii de copii mici sau grasime

| greyhound a răspuns:

Am citit cateva intrebari de-ale tale si m-a bufnit rasul
Ai 19 ani (deci cel mai mare nivel de testosteron pe care-l vei avea vreodata) si faci sala de cateva luni si simti tu ca nu mai cresti (din moment ce mananci bine, te antrenezi corect)
sfat - lasa tribulusu, zmaul si alti boosteri de testosteron pentru atunci cand chiar o sa fie indicati, pana atunci tine-te de program.
Cred ca ai auzit si tu ca dupa primele luni, cresterea nu mai e asa accelerata

| Alex_Joicea_1991 a răspuns:

Fratica eu in 2 luni jumate am luat 20 de kg in masa