| abcd12 a întrebat:

Ce parere aveti despre Animal Cuts?DACA ATI FOLOSIT, dupa cat timp se vad rezultate?

2 răspunsuri:
| Cristian969 a răspuns:

Ştii eu nu folosesc acest suplimen,altu,nu conteaza,,insa secretul tuturor acestor proteine este in atı da mai multa putere,tu ce rezultat vrei anume? daca vrei sa-ti iasa muschı fara ca sa faci nımık, ınjecteazate cu chestıı dın alea''anabolık''sau cum acolo...da astea suplimente ıtı dau putere, muschıı nu obosesc ca de obıcei, mai greu, ıar tu asta sıngur trebuıe sa o obserwi chind faci exercıtıı.aşa in general, efectul acestei puterı apare dupa prımele 3 zıle, apoı corpu se atrofiaza şi.in ritm normal.

| Cristian969 a răspuns:

Ma intelegi, nu? daca da, da o funda micuta şi mie.happyhappy