| Rauuul a întrebat:

Ce parere aveti despre asta http://esteroizi.com/cicluri-steroizi/140-ciclu-masa-mus culara-oral.html? are retentie mare de apa sau punee masa musculara?

6 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Danabol e unul dintre cei mai prosti steroizi pe care ii stiu.De proasta calitate si nu te faci cine stie ce stai linistit chiar daca e steroid.

| Vadastreanu_Ionut_1998 a răspuns:

Daca vrei sa mori si sa fi ipotent, i pastile din astea, mai bine iei proteine!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rauuul):

Ba ti-a zis foarte bine ce ti-a zis.

Tu chiar n-ai citit NIMIC despre Danabol ( care inainte se numea Naposim )?

| Rauuul explică (pentru Cosmin86):

Ba da, am citit, dar nu ramai impotent de la un simplu ciclu cu steroizi care nu sunt foarte puternici

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rauuul):

Nu, dar iti afecteaza propria productie de testosteron.

Stii ca scopul PCT-ului ( ciclului de recuperare ) e sa-ti refaca PARTIAL productia de testosteron ( ca inainte n-o s-o mai ai niciodata ).

Si apropo, unii steroizi mai puternici ( si mai scumpi) te afecteaza mai putin.

danabol = o porcarie IEFTINA.

Evita porcarii ieftine. Un ciclu adevarat de steroizi te costa vreo 1000 de euro + vreo 300 de euro ciclul de PCT.

Si cati ani de sala ai? Sper ca ai 10 ani de sala cel putin?