| alexionut45 a întrebat:

Ce parere aveti despre bar brothers? muschii aceia sunt facuti doar prin greutatea corpului sau au facut si sala?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muschii aia au fost facuti doar prin antrenament CALISTHENIC. Corpul uman ofera tot ce ai nevoie pentru un antrenament complet. Greutatea corpului poate fi adaptata oricarui exercitiu. Deci da, e doar prin greutatea corpului. De asta sunt si asa renumiti!

| bumtzbumtz a răspuns:

Da.Doar prin grutatea corpului.

| pvg a răspuns:

Prin greutatea corpul....clar

| Cosmin86 a răspuns (pentru pvg):

De ce e asa "clar"?

| szanescu1 a răspuns:

E doar calisthenics deoarece muschii nu sunt umflati.Pentru ca sala=muschi umflati calisthenics=muschi medii si definiti

| Cosmin86 a răspuns (pentru szanescu1):

Serios? sala = muschi umflati?

apuca-te de sah, n-ai nicio treaba cu sportul

| MateiMM a răspuns:

Acum nu poti fi sigur 100% ca doar nu ai stat cu ei zi de zi e posibil sa nu fie doar CALISTHENICS