| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre gama de produse "Animal" de la Redis, in principal despre produsul "Animal Stak"? As dori sa imi spuneti daca ati folosit sau daca sunteti multumiti de aceste produse.

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

La ce contine eu nu sunt de acord cu produsul asta, mai ales ca contine Tribulus (pentru secretarea hormonilor)

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu unul nu am incredere pentru ca nu stiu cat de curate sunt in caz de un test anti-doping, mai ales acel Tribulus de care zicea si BrackMyhay95

Si produsele sunt de la Universal nu de la Rediswinking

| Cosmin86 a răspuns:

Scumpe, gasesti alte produse care contin aceleasi lucruri la jumatate de pret.

| anonimus99uu999 a răspuns:

In general produsele redis sunt foarte bune