| GimFoo a întrebat:

Ce părere aveți despre Karate? Fundă

Răspuns Câştigător
| MihaelaElena67 a răspuns:

Karatele este un sport martial te antreneaza fizic foarte mult.
Karatele este un sport de aparare si care iti va fi de folos in viata.
Este un sport frumos, dar sincer recomand cu incredere judo. Judo este mai ceva ca karate. Vorbesc din experienta. De 8 ani practic si pot spune sincer ca este printre cele mai tari sporturi de contact. Adevarat. vine cu riscuri dar pana la urma riscuri exista in orice sport. Orice ai alege este ok. Numai ca judo este mult mai puternic si la judo nu platesti sau ceva de genul. Mai in toate orasele tarii noastre. Bafta colegu!