| andreideiu59095 a întrebat:

Ce parere aveti despre kit motor bicicleta 80cc? Sunt bune de ceva? Sa raspunda cine stie.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea lui Ceausescu am mers cu o bicicleta cu motor. Eu sunt in orasel de campie si este buna. Astazi sunt mai multi care au asa ceva si sunt practice. Nu stiu cum se comporta la deal sau la munte, cata putere are!

| McJohn a răspuns:

Eu mi-am cumpărat unul luna trecută.
Am deschis un topic pe Forum Softpedia (https://forum.softpedia.com/....../index.php Găseşti mai multe detalii acolo.