| ArkanHell a întrebat:

Ce parere aveti despre laptele praf, e bun pentru sala? chiar daca are multe grasimi? eu unul sunt ectomorf deci nu am probleme cu grasimile.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E facut din multe chimicale, mai bine iti iei la cutie cu 2 lei pentru ca ala o fi apa chioara dar nu are toate prostiile in el.

| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Laptele normal e bun pentru sala si pentru intarirea oaselor contine calciu.Laptele praf contine si el cateva lucruri care sunt bune dar are si chimicale.
Deci laptele obisnuit(de vaca, de capra, etc.)este mai bun.

Sper ca te-am ajutat. happy