| edwardedward a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul dintre Romania si Grecia de duminica? Cine credeti ca va castiga?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O să câștige România cu 1-0, gol în ultimul minut.

| iCappy a răspuns (pentru OnuOnulică):

Da si eu am sa impart o ciocolata cu G Hannelius!
Vise.

| ShadoWCrist a răspuns:

Grecia-Romania 1-2

| Expressions a răspuns:

Grecii sunt mai buni dar mai batrani. 1-1 scor.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Pierdem. Nu avem mentalitate de campioni, dar din grupa ne calificam

| RzV28 a răspuns:

1-1 sau 0-0

| doggy123 a răspuns:

Eu zic ca Romania are sanse dar totusi cred ca Grecia castiga.pur si simplu Romania nu mai este la nivelu la care o fo mai demult

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Sper ca Romania va castiga, va fi greu...si un egal ar fi bun, tinand cont ca jucam acasa la ei.

| edwardedward explică (pentru bogdanstefan12234):

Bine zis. Si alta parte buna ar fi ca se joaca fara spectatori in tribune...