| Alexinho007 a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul Germania Brazilia (7-1)? Pe cine o vedeti in finala dintre Argentina si Olanda?

14 răspunsuri:
| aead a răspuns:

Argentina

| alexs99 a răspuns:

Meciul de aseara a fost unul care a curs intr-o singura directie, dupa golul 2 al germanilor, brazilienii nu au mai jucat nimic, parca erau niste amatori.Cred ca se va califica Argentina.
O seara buna.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce pot spune, nemtii m-au facut fericit happy
De cand astept sa vad cum pleaca capetele brazilienii.
Olanda cu siguranta ajunge in finala si Germania va castiga la diferenta mica.

| LegionarulRoman a răspuns:

Olanda.Asa ar fi normal. Mult mai inchegati.Cu un Robben care joaca foarte bine la acest Mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea ca finala sa se dispute intre Germania si Olanda. Cupa sa vina in Europa unde ii este locul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au jucat foarte bine nemţii mai ales pe plan psihologic.Nimeni nu cred că se aştepta. Unii spun că absenţa lui T.Silva şi a lui Neymar au adus această înfrângere.Eu personal cred că tot ar fi pierdut chiar şi cu aceştia titlulari doar că ar mai fi 'ameliorat' înfrângerea.De asta îmi şi place fotbalul.Mereu imprevizibil...
Pe Argentina aş vedea-o în finală luptând pentru orgoliul continentului şi pentru a mai "spăla" ruşinea din meciul de aseară.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Un meci destul de frumos, dar nu am vazut, iar finala sa fie una europeana intre Germania si Olanda

| AlexL28 a răspuns:

Nu mi-a venit sa cred!
Cand am vazut ca au dat germanii 3 goluri in vreo 3 minute... oricum, m-am uitat pana la jumatatea celei de a doua reprize ca sa vad daca isi revine Brazilia, nu si-a revenit asa ca am stins tv-ul, iar acum m-am trezit si am vazut 7-1... urat, ala nu a fost meci

| Arsius a răspuns (pentru AlexL28):

Ba a fost un meci absolut senzational. Un meci istoric

| piratuu a răspuns:

Mi s-a parut un meci catastrofal. Daca Neymar nu era inapt si T. Silva nu era suspendat era altceva. Oricum, eu as vedea-o pe Argentina in finala, sa nu uitam ca si olandezii au o echipa, mai ales cand ii au pe Van Persie si pe Robben.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru piratuu):

Crezi ca Brazilia castiga cu Neymar si Silva? laughing))

| piratuu a răspuns:

Rectific: Olandezii au o echipa foarte buna, scuze laughing

| adelina9999 a răspuns:

Argentina

| Sabinacool a răspuns:

Eu as vedea in finala echipa Olandei deoarece ea nu a castigat niciodata un titilu asa maret si se lupta si ei mai mult.Sa castige cel mai bun!