| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre programele astea de cardio acasa? Dau ceva rezultate?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Eu zic ca da. Atata timp cat faci miscare, arzi kcal, nu are importanta ca le faci acasa sau la sala.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Sunt foarte bune, dar trebuie schimbate la ceva timp (o luna), corpul tau trebuie sa se obisnuiasca cu diferite miscari si intensitati, trebuie sa ii oferi noi provocari, ca sa zic asa. big grin Si bineinteles, facute corect, chiar dau rezultate. Eu asa am slabit.