| almaz a întrebat:

Ce parere aveti despre Proteina Whey Champion?

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Cu cat introduci mai mult praf in viata ta si mai putina mancare cu atat o sa vezi rezultate mai repede.
Nu mai da banii pe prafuri ca sunt inutile. Mananca mancare calumea.

| vocea a răspuns:

Este o proteina destinata celor care doresc sa isi creasca masa musculara, au nevoie de un nivel ridicat de energie pe durata antrenamentului si zilei, si doresc o recuperare accelerata. Whey Champion este imbogatita cu aminoacizi cu lant ramificat ( BCAA ) care ajuta la repararea fibrelor musculare.Este foarte scazut in calorii, ceea ce asigura definirea muschilor tai.Suplimentarea sustinuta de Whey Champion impreuna cu o mancare buna si sanatoasa iti asigura o crestere a masei musculare luna dupa luna intr-un mod rapid.

Beneficii:
-cresterea masei musculare
-cresterea nivelului de energie pe timpul antrenamentelor
-micsorarea timpului de recuperare
-cresterea ratei metabolice
-reduce catabolizarea musculara care apare post-antrenamen