| dartagnon a întrebat:

Ce parere aveti despre serious mass? Sunt ectomorf... am 58 kg la 1, 70 h. O sa pun multa grasime daca il folosesc?

3 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Dupa parerea mea nu este un gainer bun! este plin de carbohidrati in raport cu proteine! eu as lua mai bine un up your mass sau true mass!

| Goldenboy97 a răspuns (pentru florynmondialul):

Daca este ectomorf, are nevoie mai mult de carbohidrati decat proteina.

| florynmondialul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Nimic de zis la capitolul asta! dar nu cred ca ai va placea sa bage 8 portii dupa ce da 250 ron pe el! eu ma refeream la balanta carbo-proteina! mai bine isi ia concentrat proteic si carbo ai ia foarte usor din alimentatie si iese si in castig!