| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sportul Krav-Maga? Este un sport bun pentru a invata tehnici de autoaparare?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......kilograme/

Mda, copil de 17 ani...

| Lukasssz a răspuns:

Pentru mine asta cu "tehnici de autoaparare "sunt inutile, iti da unu` un pumn in cap pe la spate te lasa lesinat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lukasssz):

Pentru tine sunt inutile... probabil si tu esti inutil.

| Mirel4412 a răspuns:

Orice sport de contact faci te va invata automat si autoaparare. Nu trai cu impresia ca faci 5-6 sedinte si esti maestru kung-fu, ca la o lupa pe bune tot cu mainile la nimereala dai.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mirel4412):

Cand ai ani buni de experienta, nu mai dai deloc la nimereala

| Mirel4412 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai repetat ce am zis si eu