| manu1993 a întrebat:

Ce parere aveti despre suplimentele de slabit? sunt bune? si vreau, va rog sa imi dati si argumente pentru ca vreau sa imi formez o parere big grin

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, sunt bune doar daca ai o alimentatie corespunzatoare si un antrenament, altfel le iei degeaba.

| Gabryel98 a răspuns:

suplimentele (care pot fi si naturale) nu sunt aceleasi lucruri cu pastilele de slabit (produse chimice)..suplimentele sunt bune, pastilele nu (provoaca dependenta si cand o sa doresti sa te lasi de pastile o sa ai probleme gen greata, lesin pentru ca organismul devine dependent de ele...in plus iti distrug ficatul)...cu o alimentatie corespunzatoare si mult sport slabesti foarte usor!

| NedeFcSb a răspuns:

NU nu sunt bune de nicio culoare sad Dar chiar daca vrei sa iei sa o faci cu supraveghere medicalastraight face

| cristi1505 a răspuns (pentru NedeFcSb):

Stai putin de ce nu sunt bune? Daca ai o alimentatie buna si faci si sport nu au de ce sa nu fie bune.Automat ca daca stai acasa si nu faci nimic decat stai la televizor si mai bagi si ceva mancare cu multa grasime(ex:slanina, ceafa de porc etc.) cu cartofi prajiti si paine+prajuturi din greu sa nu te astepti ca vei avea rezultate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru NedeFcSb):

Le confunzi cu pastilele