| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, o bate Cfr Cluj pe Astana maine?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate dar o sa fie foarte greu. Inclin sa cred ca o sa castige Astana sau cel mult o sa fie egal.

| gabicoo a răspuns:

O bate prietenește pe umăr!
laughing

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Cu viitorul o jucat foarte prost. deci sa inteleg ca castiga astana maine?

| cfrtobias a răspuns:

Maxim 0-0 altfel pierde 3-0 sau asa ceva de batut de nu marcheaza sigur nu bate

| cfrtobias a răspuns:

1-0 o pierdut da se putea macar 0-0 sau daca nu chiar 0-1 daca ai cu cine da gol nu doar incerci aiurea

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Fara tucudean se vede mare diferenta, noi vrem si bani si perfrmante in cupelele europene.mai greu asa ceva de aia suntem unde suntem.si viitrul la dat pe ianis sa vezi ca si aia stagneaza.tot pe fcsb ne putem baza

| mitzok a răspuns:

Cred ca va castiga astana

| AlexPatriciu a răspuns:

Este posibil.dar mi se pare destul de greu

| Ana21gh34 a răspuns:

Bate cfr

| anonim_4396 explică (pentru Ana21gh34):

Esti sigura?laughing sau zici asa ca esti fana cfr?

| Ana21gh34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are o echipa destul de bună și în fotbal orice e posibil. Sunt și fana dar mai mult îmi place altă echipă